Український морський дрон Magura тепер може збивати повітряні цілі

Український морський дрон Magura тепер може збивати повітряні цілі Відео 17.06.2024 15:40 Укрінформ Одна з нових модифікацій безекіпажної морської платформи Magura вже має на борту ракети Р-73. Це ракети радянського виробництва класу «повітря-повітря» з інфрачервоною системою самонаведення.

Про це Головне управління розвідки Міноборони України заявило у Фейсбуці з посиланням на командира спецпідрозділу Group 13 із позивним «Тринадцятий», передає Укрінформ.

Морські дрони Magura, оснащені такими ракетами, вже використовувалися під час бойових операцій на Чорному морі, і це стало серйозним фактором страху й ризику для російської авіації.

«Такі розробки ефективні – росіяни їх дуже бояться. Коли вони їх бачать, то бояться навіть підлітати. А унікальність в тому, що такого ні в кого немає… Це озброєння вже встановлене, і воно буде давати свої результати», – сказав Тринадцятий.

Саме керованими дронами Magura, як пригадав командир Group 13, був уражений російський розвідувальний корабель «Іван Хурс».

«Адреналін просто накриває. Руки – мокрі. При цьому дроном треба керувати досить ювелірно, я б сказав – ніжно. Рухи не мають бути різкі й неконтрольовані. Все має відбуватися плавно», – пояснив спецпризначенець ГУР МО України.

Тож ударні морські дрони Magura уже довели свою ефективність: позбавили Росію домінування в акваторії Чорного моря та знизили загрози для України.

Як повідомляв Укрінформ, Головне управління розвідки Міністерства оборони розглядає будь-які військові цілі на території Росії у радіусі 800 км для ураження надводними безпілотними човнами Magura.

Фото: MAGURA V5

Армія Ракета Розвідка Технології Чорне море Російська авіація Корабель Війна Дрон Війна з Росією Сили оборони Твіттер

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *