Україна отримає перші винищувачі F-16 дуже скоро – Умєров

Україна отримає перші винищувачі F-16 дуже скоро – Умєров 28.05.2024 18:45 Укрінформ Україна отримає перші поставки західних винищувачів F-16 «дуже скоро».

Як передає Укрінформ, про це заявив міністр оборони Рустем Умєров в інтерв'ю Reuters.

"Україна отримає перші поставки винищувачів F-16 дуже скоро, але близько половини вкрай необхідної іноземної військової допомоги надходить із запізненням", – сказав він.

На запитання, на скільки винищувачів розраховує Україна, Умєров сказав, що "нам потрібно стільки, скільки ми можемо отримати".

"На даному етапі ми зосереджені на навчанні нашого персоналу… пілотів, ми зосереджені на інфраструктурі, ми зосереджені на залученні команд з експлуатації та технічного обслуговування та працюємо над модернізацією чи впровадженням більшої кількості платформ", – зазначив він.

Як повідомляв Укрінформ, Президент України Володимир Зеленський у Брюсселі підписав з Прем’єр-міністром Бельгії Александром де Кроо двосторонню угоду про безпеку та довгострокову підтримку, яка передбачає військову підтримку на €977 мільйонів цього року і передачу 30 винищувачів F-16.

Міноборони Війна Рустем Умєров Війна з Росією F-16

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *