У Чорному й Азовському морях – чотири носії «Калібрів» загальним залпом 28 ракет

У Чорному й Азовському морях – чотири носії «Калібрів» загальним залпом 28 ракет Інфографіка 17.06.2024 06:47 Укрінформ У Чорному та Азовському морях РФ тримає чотири кораблі, які є носіями крилатих ракет, загальний залп становить 28 «Калібрів».

Про це Генеральний штаб ЗСУ повідомляє у Фейсбуку, передає Укрінформ.

«В Чорному морі 1 ворожий корабель, який є носієм крилатих ракет «Калібр» загальним залпом до 4 ракет. В Азовському морі 6 ворожих кораблів, 3 з яких є носіями крилатих ракет «Калібр» загальним залпом до 24 ракет», – ідеться в повідомленні.

Крім того, у Середземному морі – 1 ворожий корабель, який є носієм «Калібрів» загальним залпом до 8 ракет.

За даними Генштабу, протягом доби прохід Керченською протокою в інтересах РФ здійснили: до Чорного моря – 7 суден, з них 2 продовжили рух у напрямку протоки Босфор; до Азовського моря – 3 судна, жодне з них до Босфору не прямувало.

«РФ продовжує порушувати Міжнародну конвенцію з охорони людського життя на морі 1974 р. (SOLAS), вимикаючи системи автоматичної ідентифікації (AIS)», – додали в Генштабі ЗСУ,

Як повідомляв Укрінформ, після ураження українськими Силами оборони декількох десятків російських кораблів РФ почала залучати до патрулювання Чорного моря підводні човни.

Ракета Чорне море Азовське море Корабель

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *