Ворог перекинув із Севастополя в Новоросійськ ще два кораблі

Ворог перекинув із Севастополя в Новоросійськ ще два кораблі 22.05.2024 11:05 Укрінформ З тимчасово окупованого Севастополя в Новоросійськ, імовірно, перекинуто ще два кораблі Чорноморського флоту Росії.

Про це повідомляє моніторингова група "Кримського вітру" в Телеграмі, передає Укрінформ.

Зазначається, що на супутникових знімках за 20 травня біля Південного берега Криму видно два кораблі і два катери.

"Проєкт "Наші очі" відстежив їхнє переміщення вздовж Криму. Згідно з даними візуального спостереження – це малий протичовновий корабель проєкту 1124М "Альбатрос-М" та базовий тральщик проєкту 12700 "Олександрит". У складі 68-ї бригади кораблів охорони водного району, що базується в Севастополі, 4 МПК "Альбатрос-М" і 3 тральщики "Олександрит", – йдеться у повідомленні.

Кораблі супроводжували два катери типу "Раптор".

На ніч кораблі і катери зайшли до морського порту Феодосії, а вранці 21 травня вийшли з порту і продовжили рух у східному напрямку. Чи дійшов конвой до Новоросійська, даних наразі немає, додали в Телеграм-каналі.

Як повідомлялося, після регулярних ударів ЗСУ по кораблях ЧФ на кримських базах Росія вивела всі носії ракет "Калібр" у Новоросійськ, потім почалося перекидання звичайних кораблів.

Раніше Укрінформ повідомляв, що всі свої активи Чорноморський флот Росії зосередив переважно в Новоросійську. В Криму лишаються ті кораблі, які є в ремонті або які ніде ставити в Новоросійську.

Севастополь Чорне море Росія Корабель Війна Війна з Росією

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *