Весь російський народ хворий ідеями імперіалізму, війни і кровопролиття – військовий

Весь російський народ хворий ідеями імперіалізму, війни і кровопролиття – військовий Відео 21.05.2024 13:09 Укрінформ Російське ІПСО зараз націлене на розкол суспільства не лише у мовному питанні, а й на зрив мобілізації.

Таку думку висловив військовослужбовець 206-го окремого батальйону ТРО Даніїл Detcom у черговому випуску проєкту Укрінформу «Лещенко запитує».

«По мові вони б’ють прицільно, починаючи з 14-го року. Тому, на мою думку, краще перейти на українську, щоби позбавити їх цього. Найкраще у цьому те, що ці мудаки не розуміють нас, коли ми говоримо українською», – зазначив військовий.

У ЗСУ найбільше російськомовних військових було на початку 2022-го року, зауважив Detcom. «Утім, письмово, в онлайні, зараз всі, з ким я спілкуюся, пишуть українською мовою, навіть якщо вони в реалі все ще продовжують спілкуватися російською. Просто вони соромляться», – пояснив військовий.

За його словами, російське ІПСО зараз націлене на розкол суспільства не лише у мовному питанні – зараз чимало грошей вкладають в інформаційні вкиди, що розділяють українців на тих, хто воює, і не воює, на ухилянтів і неухилянтів.

Пригадуючи свої враження від Вовчанська, Detcom назвав тамтешню атмосферу «тягучою і гнітючою». «По людях важко було зрозуміти, хто радий деокупації, а хто навпаки із «ждунів», що думає: ось мій зоряний час настав», – розповів військовий.

«На жаль, зараз кацапське суспільство досить згуртоване, багато хто добровільно ломиться у військо, бо вони справді вірять, що ми всі тут козли і треба нас убивати, інакше ми уб’ємо їх», – додав Detcom.

А тим, хто ще не на фронті, військовий порадив «не лякатися ТЦКашників і не топитися в Тисі, бо це максимально безглуздо».

Даніїл Пронін (позивний Detcom) – військовослужбовець 206-го окремого батальйону ТРО – пішов захищати країну з перших днів повномасштабного вторгнення. Воював спершу в обороні Києва, згодом на півдні, а також на Донеччині – на Бахмутському, Соледарському, Мар’їнському напрямках та у Вовчанську.

Лещенко Війна Війна з Росією Вовчанськ

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *