«Вагнерівці» на окупованих територіях вербують українців воювати в Африці – Центр нацспротиву

«Вагнерівці» на окупованих територіях вербують українців воювати в Африці – Центр нацспротиву 05.04.2024 14:54 Укрінформ Вагнерівці хочуть долучити українців з ТОТ до своїх операцій на Африканському континенті.

Про це повідомив Центр національного спротиву, передає Укрінформ.

«Злочинці ПВК «Вагнер» розпочали масштабне вербування на тимчасово окупованих територіях українців. Йдеться про чоловіків віком від 22 до 50 років. Їм обіцяють зарплати у 240 тисяч рублів при умові підписання контракту на півроку. У Африці бранцям доведеться, окрім того, що воювати, ще й займатися видобутком корисних копалин», – ідеться в повідомленні.

Як зазначається, вагнерівці «засвітилися» в Африці ще у 2017 році. Аргументують свою присутність там «щирим» бажанням боротися з американськими впливами на континенті. Зрештою нічого нового придумати їм не під силу, додають у ЦНС.

«Росія відома своїми постійними війнами у багатьох країнах світу і тим, що не гребує порушувати міжнародне гуманітарне право, яке не дозволяє вербування місцевого населення до мілітаристичних об’єднань», – зауважили в Центрі національного спротиву.

Як повідомляв Укрінформ, на ТОТ з «дружинників» формують військові батальйони.

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *