«Вікна є, але чи вони цілі»: ГУР перехопило розмову про атаку дрона по будівлі ФСБ у Бєлгороді

«Вікна є, але чи вони цілі»: ГУР перехопило розмову про атаку дрона по будівлі ФСБ у Бєлгороді Аудіо 13.03.2024 15:28 Укрінформ Представники фірми «Дель-вікна» з російського міста Орел, яка надає послуги зі скління вікон (поблизу Курська і Брянська), спостерігаючи за ситуацією навколо атаки невідомим безпілотником будівлі ФСБ у Бєлгороді, починають активно пропонувати свої послуги потенційним клієнтам.

Відповідний аудіозапис розмови між представником фірми Єгором і росіянином Володимиром Вікторовичем опублікувала пресслужба Головного управління розвідки Міноборони, передає Укрінформ.

Володимир заявив, що у нього вже є двері і вікна.

«Тут справа не в тому, що у вас є вікна і двері. Вони у всіх є. Справа в тому, чи цілі вони. Наші маркетологи встановили, що за вашою адресою – не за моєю, за вашою – є гостра необхідність у наших послугах. Розумієте, про що я кажу? Новини дивитеся? Чи як ви до прикордонного управління ФСБ потрапили?» – сказав Єгор.

У Головному управлінні розвідки запевнили, що за кожен воєнний злочин, здійснений проти України, буде справедлива відплата.

Раніше ЗМІ поінформували, що невідомий безпілотник атакував будівлю ФСБ у Бєлгороді.

Розвідка Росія Війна Війна з Росією Бєлгород

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *