Телеграм часто використовується як легалізований Даркнет – Юсов

Телеграм часто використовується як легалізований Даркнет – Юсов 19.05.2024 12:11 Укрінформ Платформа «Телеграм» часто використовується для розповсюдження забороненого контенту й тиску на українців, тому такі канали поширення інформації потребують регулювання.

Про це заявив представник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов в інтерв'ю Центру протидії дезінформації, передає Укрінформ.

«Сьогодні часто Телеграм використовується як легалізований Даркнет, в якому можна знайти все: від продажу наркотиків до груп ухилянтів або людей, які займаються чим завгодно, аж до дитячої порнографії», – зауважив Юсов.

Крім того, через анонімні канали у цій соцмережі росіяни пробують чинити тиск на українських громадян. «Не буду використовувати гучних слів, але деанонімізувати подібні інструменти безумовно потрібно», – сказав Юсов.

Він зазначив, що з адміністрацією Телеграма немає стійкого контакту щодо реагування на небезпечний контент.

Представник ГУР також повідомив, що росіяни використовують для масованих вкидів свого інформаційного продукту платформу «Tікток». Адміністрація цієї соцмережі йде на контакт з українськими представниками щодо реагування на подібні кампанії.

Як повідомлялося, раніше очільник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов заявив, що закриття (або блокування) анонімних Телеграм-каналів тимчасово може стати вирішенням питання з цією соцмережею.

Експерти з кібербезпеки не радять військовим використовувати Телеграм.

Розвідка Соцмережі Дезінформація Андрій Юсов

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *