Сирський: Ворог наступає по всьому фронту, найгарячіше – на Покровському та Курахівському напрямках

Сирський: Ворог наступає по всьому фронту, найгарячіше – на Покровському та Курахівському напрямках 12.06.2024 11:03 Укрінформ Головнокомандувач ЗС України генерал-полковник Олександр Сирський заявив, що армія РФ активно продовжує наступальні дії по всій лінії фронту, концентруючи основні сили на Покровському та Курахівському напрямках Донецької області.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Генерального штабу ЗСУ у Фейсбуці.

"Противник продовжує ведення активних наступальних дій різної інтенсивності фактично по всьому фронту, основні зусилля зосереджуючи на Покровському та Курахівському напрямках. Тут ворог зосередив найбільшу кількість своїх штурмових підрозділів зі складу восьми ударних бригад. Жорсткі бої на цих напрямках тривають уже декілька місяців, і впродовж цього часу наші воїни мужньо стримують рух ворога вперед", – йдеться в повідомленні.

За словами головнокомандувача ЗСУ, бої продовжуються і в районах Часового Яру, Кліщіївки, Калинівки. Противник намагається захопити ці населені пункти для розширення географії свого просування в напрямку Краматорська та Словʼянська.

"Безуспішно ворог штурмує Білогорівку, яка стала красномовним прикладом стійкості українського війська на Луганщині. Противник рветься до Сіверська з двох напрямків, але кожного разу відкочується назад, залишаючи трупи своїх солдатів", – повідомляє Сирський.

Зазначається, що на Харківському напрямку ворог веде безуспішні дії, намагаючись просунутися вперед, углиб наших бойових порядків, та створити так званий пояс безпеки. У Вовчанську противник загруз, незважаючи на залучені сили та засоби, які постійно поповнює за рахунок підрозділів з інших напрямків. На Запорізькому напрямку агресор здійснює наступальні дії в районах Старомайорського та Роботиного, але фактично без успіху. В районі Кринок бої продовжувалися за утримання плацдарму та контролю островів, без суттєвих змін у стані та положенні сторін.

"В цих умовах для нас дуже важливе утримання займаних рубежів та позицій, недопущення прориву оборони, максимальне знищення живої сили та техніки ворога. Нам необхідно добитися переваги над противником, зменшити втрати, а головне – змінити оборонну та наступальну психологію, що буде важливим кроком на шляху до нашої Перемоги", – підкреслив Сирський.

Він зазначив, що зосереджуються зусилля на підвищенні якості проведення занять з підрозділами, що проходять бойове злагодження, під час яких відпрацьовуються питання боротьби з дронами противника та захист від них, пересування на полі бою, користування засобами РЕБ, евакуація поранених та багато інших питань, які актуальні в умовах сучасного бою.

Як повідомляв Укрінформ, головнокомандувач ЗСУ обговорив із головою військового комітету НАТО адміралом Робом Бауером ситуацію на полі бою та потреби Сил оборони.

Фото:Генштаб

Війна Сирський Війна з Росією

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *