Сирський доповів Зеленському: Найважче на Донеччині, Сумщина повністю контрольована

Сирський доповів Зеленському: Найважче на Донеччині, Сумщина повністю контрольована 10.06.2024 12:14 Укрінформ Президент України Володимир Зеленський після доповіді Головкома ЗСУ Олександра Сирського заявив, що у селі Рижівка Сумської області росіяни спробували реалізувати операцію пропагандистського характеру. Станом на ранок російський прапор у селі знищено.

Про це Глава Української держави повідомив у Телеграмі, передає Укрінформ.

«Що стосується села Рижівка, окупант спробував реалізувати там операцію пропагандистського характеру. Станом на ранок російський прапор у селі знищено, присутності окупанта немає» , – розповів Зеленський.

Загалом, за його словами, Сили оборони України на Сумщині повністю контролюють ситуацію. «Продовжується активність російських диверсійних груп. Їх знищують. І будуть знищувати», – сказав Зеленський.

Президент також повідомив, що на Харківщині тривають наші контрударні дії.

«Бачимо, які кроки планує ворог та яку передислокацію проводить. Будемо відповідати», – відзначив Глава держави.

Найважче нині, за його словами, на Донеччині – там Сили оборони України роблять усе для стабілізації та захисту наших позицій.

Володимир Зеленський подякував всім солдатам, сержантам і молодшим офіцерам, які зараз у боях та на бойових постах і повністю реалізовують наші завдання в цій війні.

Він також додав, що «цей тиждень – надзвичайно важливий для українських міжнародних позицій».

«Дипломатія, щоб досягати необхідних результатів, завжди повинна спиратися на ефективну силу. Саме тому зараз маємо вистояти проти будь-яких російських ударів та провокацій на фронті й у прикордонні. І маємо завдавати окупанту саме таких втрат, які наближають нашу українську перемогу на всіх рівнях», – відзначив Зеленський.

Як повідомлялося, напередодні Рамзан Кадиров заявив, що військові полку «Ахмат» нібито захопили село Рижівка у Сумській області поблизу кордону з російською Курською областю. Кадиров написав у своєму Телеграмі ввечері 9 червня, що даного результату «вдалося досягнути всього за три дні» і оприлюднив відео начебто із населеного пункту.

Як раніше повідомляв Укрінформ, Рижівка весною 2024 року стала "мертвим" селом: звідти вивезли майже все цивільне населення, там не залишилося цілих будівель.

За інформацією Білопільської громади, у Рижівці станом на 22 травня 2024 року ще залишалося 7 людей. Загалом із Білопільської громади та Ворожби в травні евакуювали понад 1500 цивільних.

Голова Білопільської громади Юрій Зарко сьогодні заявив, що у селі Рижівка на Сумщині немає російських військових, а поширене відео не відповідає дійсності.

Сумщина Війна Зеленський Війна з Росією

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *