Шмигаль каже, що про 500 тисяч не йдеться: Мобілізація буде «більш м’якою»

Шмигаль каже, що про 500 тисяч не йдеться: Мобілізація буде «більш м'якою» 05.04.2024 15:57 Укрінформ Прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що після аудиту Сил оборони мобілізація буде "більш м'якою", принаймні менше 500 тис. призваних.

Про це він розповів в інтерв'ю естонському мовнику ERR, передає Укрінформ.

«Ми із Президентом контролюємо ситуацію. Ми змінили головнокомандувача, він провів аудит Сил оборони, почалися ротації на лінії фронту – вперше після початку повномасштабної агресії. Ми розуміємо, що зараз потрібно не так багато людей, тому мобілізація буде набагато м'якшою», – сказав Шмигаль.

Він сподівається, що протягом цього року всі необхідні завдання щодо мобілізації українців будуть виконані. «У нас є нові бригади – вони вже укомплектовані людьми, але ми чекаємо на обладнання, військову техніку та боєприпаси від партнерів. Коли все це прибуде, нові бригади буде укомплектовано – і ми суттєво збільшимо нашу бойову міць», – зазначив Прем’єр-міністр.

На його думку, три нові закони, підписані нещодавно Президентом, створять найкращі умови для мобілізації, зокрема «запровадять цифровий кабінет для всіх людей призовного віку». «Ми також обговорюємо це із нашим парламентом. Я думаю, парламент підтримає законопроєкт про мобілізацію та проголосує за нього. Обговорення на рівні комітетів завершено, вони проголосували з усіх поправок. Тепер ми чекаємо, коли законопроєкт пройде друге читання у парламенті. Думаю, парламент ухвалить його», – сказав глава Кабміну.

Як повідомлялося, 2 квітня Президент України Володимир Зеленський підписав три закони, що безпосередньо стосуються мобілізації та військового обліку громадян України.

Фото: Siim Lõvi /ERR

Мобілізація Шмигаль

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *