Росіяни посилили в Україні кампанію з дискредитації мобілізації – ЦПД

Росіяни посилили в Україні кампанію з дискредитації мобілізації – ЦПД 20.05.2024 12:25 Укрінформ Центр протидії дезінформації фіксує активізацію зусиль роспропаганди в рамках дезінформаційної кампанії «Майдан-3», мета якої максимально дестабілізувати ситуацію в Україні.

Про це йдеться у повідомленні ЦПД, передає Укрінформ.

"РФ через усі доступні їй інформаційні засоби просуває наратив про «нелегітимність» української влади, намагаючись підштовхнути українців виходити на акції протесту. Також ворог посилив кампанію з дискредитації мобілізації в Україні.

Мета Москви – на тлі наступу на фронті дезорганізувати політичну ситуацію в Україні та спричинити хаос у нашому суспільстві, поширюючи маніпуляції щодо чутливих для українців питань", – йдеться у повідомленні.

У Центрі наголошують, що ворог сподівається спровокувати політичну кризу, щоб послабити міжнародну підтримку України та водночас знизити обороноздатність нашої держави. І закликає критично ставитися до інформації про події в Україні, яка поширюється в мережі, та не піддаватися на маніпуляції ворога.

Як повідомлялось, раніше Центр прогнозував посилення російських ІПСО в рамках кампанії «Майдан-3» після 20 травня.

Мобілізація Пропаганда Україна Росія Центр протидії дезінформації

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *