Росіяни поцілили у вежі радіозв’язку на Сумщині, виведені з ладу передавачі

Росіяни поцілили у вежі радіозв'язку на Сумщині, виведені з ладу передавачі 14.03.2024 10:55 Укрінформ Росіяни поцілили у вежі радіозв'язку на Сумщині, виведені з ладу передавачі в чотирьох районах.

Про це повідомили в Телеграмі Сумської ОВА, передає Укрінформ.

"Російські злочинці завдали ракетно-авіаційних ударів по радіотехнічних об'єктах Сумської області. Тимчасово виведено з ладу передавачі телерадіомовлення у Сумах, Шостці, Білопіллі і Тростянці", – йдеться в повідомленні.

Як повідомляється, внаслідок пошкоджень частина території області не може приймати український телевізійний і радіосигнал.

Також в регіоні можливі перебої з мобільним зв'язком.

"Ворог веде інформаційну боротьбу, знищуючи українське мовлення. Ми не дозволимо в ній перемогти. Наразі аналізуються наслідки і вже формуються плани по відновленню. Не піддавайтесь паніці і інформаційним провокаціям. Переходьте на альтернативні засоби комунікації, довіряйте тільки перевіреним джерелам інформації”, – зазначив начальник Сумської обласної військової адміністрації Володимир Артюх, коментуючи ситуацію.

Як раніше повідомлялося, 14 березня ворог атакував безпілотними літальними апаратами типу “Shahed” цивільну інфраструктуру чотирьох міст Сумщини: Сум, Шостки, Тростянця та Білопілля. Також було здійснено ракетні удари по Шостці та Тростянцю.

Обстріл Сумщина Війна з Росією

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *