Росія шукає рішення, щоб уникнути подальших втрат кораблів у Чорному морі – Плетенчук

Росія шукає рішення, щоб уникнути подальших втрат кораблів у Чорному морі – Плетенчук 17.03.2024 10:29 Укрінформ Росія шукає рішення, щоб уникнути подальших втрат своїх кораблів у Чорному морі.

Про це повідомив речник Військово-Морських сил ЗСУ, капітан третього рангу Дмитро Плетенчук в ефірі телемарафону «Єдині новини», передає Укрінформ.

«Ворог перебуває у такому положенні, що змушений шукати протидії, щоб вийти з цієї патової ситуації. Протягом невеликого часу у них сталася втрата трьох бойових кораблів завдяки роботі Сил оборони України. Зараз вони у пошуку тактичних рішень, щоб уникнути подальших втрат», – зазначив Плетенчук.

За його словами, зранку 17 березня у Чорному і Азовському морях не спостерігається присутності бойових кораблів.

На його думку, це пов’язано із небезпекою знищення кораблів і небажанням псувати інформаційну картину під час так званих «виборів» президента Росії, які проходять з 15 по 17 березня.

За словами речника ВМС, зараз у морі сприятлива погода, яка полегшує використання маломірних транспортних засобів, до яких належать морські дрони. А відповідно, у разі потреби, це сприятиме роботі Силам оборони України зі знищення російського флоту.

Як повідомлялося, у ГУР підтвердили, що вночі 5 березня спецпідрозділ ГУР «Group 13» атакував патрульний корабель Чорноморського флоту РФ «Сергій Котов».

Місія відбулась у співпраці з Військово-морськими силами Збройних сил та за підтримки Міністерства цифрової трансформації. Внаслідок удару морськими дронами Magura V5 російський корабель проєкту 22160 зазнав пошкоджень корми, правого та лівого бортів.

Крім того, 14 лютого ГУР заявило про знищення поблизу Алупки за допомогою ударних морських дронів Magura V5 російського великого десантного корабля «Цезар Куніков».

Армія Чорне море Росія Корабель Війна Війна з Росією Єдині новини

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *