Росія намагатиметься наступати впродовж літа – Центр протидії дезінформації

Росія намагатиметься наступати впродовж літа – Центр протидії дезінформації Відео 03.04.2024 19:31 Укрінформ Росія готує наступ на травень-червень і намагатиметься наступати впродовж літа.

Про це сказав керівник Центру протидії дезінформації РНБО лейтенант Андрій Коваленко в черговому випуску проєкту “Про війну”.

“Наступ росіян може відбуватися на Вугледарському, Часовоярському напрямках, також у них є намір дійти до Краматорська і Слов’янська, це не секрет. Паралельно вони промацують нашу оборону біля Синьківки на Куп’янському напрямку. З нашого боку зараз будуються оборонні фортифікаційні рубежі, вдається максимально стримувати ворога на Авдіївському та інших напрямках”, – сказав Коваленко.

Водночас він вважає фейком інформацію про ймовірний наступ ворога на Харків, на який у ворога немає сил і ніщо не підтверджує такі приготування.

“Росія справді готує наступ на травень-червень і буде намагатися наступати протягом всього літа. Але паралельно з цим ідуть фейки про наступ на Харків 350 тисячами росіян, яких не існує в природі. Для того, щоб відбувся наступ з півночі, має готуватися певна логістика ворога, а вона не готується. Відповідно, не може взятися з повітря сотня тисяч військових. Їх банально треба десь розташувати, вибудувати відповідну логістику, щоб вони могли наступати, а цього немає”, – зазначив Коваленко.

Керівник ЦПД також пояснив, чому ворог не припиняє активних бойових дій перед імовірним наступом для накопичення резервів.

“Коли готуються наступальні дії при зміні погоди, коли потеплішає, просохне земля, Росія мала б зупинитися протягом березня-квітня, щоб накопичити резерви. Ми ж бачимо інше — вони продовжують свій рух і навіть десь стратегічні резерви використовують. Це можна пояснити тим, що поки не ухвалено допомогу США, не надійшли понад мільйон чеських боєприпасів і ЗСУ відчувають певний дефіцит, вони хочуть спробувати десь пролізти”, – сказав Коваленко.

Він запевнив, що ймовірні наступальні дії ворога є передбачуваними, і причин для панічних настроїв немає. Однак військовослужбовець допускає певне просування ворога у разі зволікання з наданням Україні західної допомоги.

“Люди повинні розуміти реальність. Ми будемо оборонятися й захищатися, максимально вибивати резерви, які ворог накопичує. Безперечно західна допомога дуже потрібна і на Заході мають розуміти, що, якщо допомога не надійде вчасно, то у ворога більше шансів захопити ті чи інші території”, – зазначив Коваленко.

Учасники спільного проєкту Укрінформу та Центру протидії дезінформації при РНБО «Про війну» говорять про фронт, фейки, мобілізацію та найважливіші проблеми на війні.

Ведучі – керівник Центру протидії дезінформації РНБО лейтенант Андрій Коваленко та офіцер управління 12-ї бригади «Азов» НГУ Дмитро «Дипломат».

Зброя Війна Центр протидії дезінформації Війна з Росією

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *