Росія через значні втрати в Україні вербує найманців в Африці – британська розвідка

Росія через значні втрати в Україні вербує найманців в Африці – британська розвідка 10.06.2024 12:35 Укрінформ У зв’язку зі значними втратами на полі бою проти України Росія вдається до вербування найманців в африканських країнах, обіцяючи їм тисячі доларів та паспорт РФ.

Як передає Укрінформ, про це у соцмережі Х повідомляє Міноборони Британії з посиланням на дані розвідки.

«28 травня Головне управління розвідки МО України (ГУР) повідомило, що Росія активізувала спроби вербувати африканців на війну проти України. Зокрема, ці зусилля з вербування зосереджені на центральноафриканських країнах, зорема це Руанда, Бурунді, Конго та Уганда. Повідомляється, що Росія пропонує бонус за реєстрацію в розмірі 2000 доларів США, місячну оплату в розмірі 2200 доларів США та російський паспорт», – заявили у відомстві.

У Міноборони додали, що ця кампанія вербування, ймовірно, компенсує значні втрати росіян на полі бою, і допомагають їй підтримуватиме наступальну активність на кількох напрямках фронту.

«У зв’язку з тим, що кількість вербованих ув’язнених у Росії, ймовірно, досягла кульмінації, Росія, ймовірно, розширить вербування у країнах Глобального Півдня, щоб уникнути додаткової мобілізації в самій Росії. Крім того, що попередня мобілізація на війну була непопулярною всередині країни для Путіна та російського уряду, вона призвела до рекордної нестачі робочої сили та відтоку кваліфікованих працівників, таких як лікарі та ІТ-фахівці», – зазначили у відомстві.

Як повідомляв Укрінформ, Росія у 2023 році видала 3037 віз громадянам Непалу, що стало абсолютним рекордом. Ймовірно, це пов’язано з вербуванням на фронт для війни з Україною.

Фото ілюстративне

Конго Війна Руанда Найманці Війна з Росією Твіттер

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *