Президенти України і Фінляндії обговорили збільшення оборонного виробництва

Президенти України і Фінляндії обговорили збільшення оборонного виробництва 03.04.2024 16:55 Укрінформ Президент України Володимир Зеленський та Президент Фінляндії Александр Стубб обговорили збільшення оборонного виробництва держав, а також передачу досвіду Фінляндії у галузі побудови укриттів.

Про це повідомив глава Української держави під час спільного брифінгу з Президентом Фінляндії у Києві, передає кореспондент Укрінформу.

«Сьогодні ми обговорили з паном Президентом Фінляндії також оборонну продукцію. Ми дійсно дуже зацікавлені в цьому», – зазначив він.

За його словами, між державами та між приватним сектором України та Фінляндії вже є деякі проєкти, «які додають сили нашим народам».

«Ми можемо зробити значно більше, а саме в оборонному виробництві», – наголосив глава держави.

Зеленський також підкреслив, що Україна буде вдячна Фінляндії за її досвід в безпекових рішеннях для суспільного простору, зокрема в побудові укриттів.

«Ми розраховуємо на ваш досвід і на ваші сили, які могли б допомогти пришвидшити процес побудови укриттів у освітньому просторі, медичному, а також для цивільних нашої держави», – резюмував Президент.

Як повідомляв Укрінформ, Фінляндія виділяє 23-й пакет допомоги Україні на 188 млн євро, який включає системи ППО та боєприпаси крупного калібру.

Фото: ОП

Фінляндія Оборона Зеленський Александер Стубб

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *