Працюємо над усіма варіантами, щоб збільшити виробництво зброї для України – Оллонгрен

Працюємо над усіма варіантами, щоб збільшити виробництво зброї для України – Оллонгрен Ексклюзив 06.04.2024 13:08 Укрінформ Для збільшення виробництва зброї для України необхідно працювати над усіма можливими варіантами.

Про це міністерка оборони Нідерландів Кайса Оллонгрен заявила в інтерв’ю Укрінформу.

“Нідерланди активно співпрацюють із нашими виробниками, аби переконатися, що вони збільшують виробництво, що ми відкриваємо нові виробничі лінії, здійснюємо спільні закупівлі, які становлять великі замовлення для України", – зазначила Оллонгрен.

Вона додала, що під час її візиту в Україну також обговорювалися можливості збільшення виробництва в Україні. "Ми повинні працювати над виробництвом в Україні, ми повинні працювати над виробництвом в Європі, Сполучених Штатах, інших країнах. Ми також маємо подивитись, чи можливо знайти більше запасів, які можна використати. Тож працюємо над усіма можливими варіантами”, – зауважила міністерка.

Як повідомляв Укрінформ, українські та нідерландські компанії, що працюють у сфері оборонної промисловості, підписали перші документи про співпрацю.

Нідерланди Україна Зброя Війна Війна з Росією

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *