Пікапи для ЗСУ: Агенція оборонних закупівель домовилась про співпрацю з KG Mobility Corp

Пікапи для ЗСУ: Агенція оборонних закупівель домовилась про співпрацю з KG Mobility Corp 13.03.2024 18:54 Укрінформ Державне підприємство “Агенція оборонних закупівель” Міністерства оборони України та корейський виробник автомобілів KG Mobility Corp (SsangYong) підписали меморандум про співпрацю щодо закупівлі транспорту для потреб Збройних сил України.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Міноборони.

“Для проведення ефективних закупівель пікапів важливо налагоджувати пряму співпрацю з виробниками. Адже відсутність додаткових посередників при укладанні контракту дозволить нам отримувати найвигідніші ціни та забезпечувати військових більшою кількістю транспорту”, — зазначила директор Агенції оборонних закупівель Марина Безрукова.

Агенція вже напрацювала пропозиції по змінах до законодавства, які дозволять закуповувати пікапи та інші необхідні для потреб ЗСУ товари без сплати акцизу, мита та ПДВ.

“У планах – підписання кількох прямих угод з найбільшими виробниками пікапів, аби диверсифікувати ризики та забезпечити найкращі цінові пропозиції”, – зазначили в агенції.

Як повідомляв Укрінформ, Агенція оборонних закупівель оголосила у Prozorro відбір постачальників для придбання 154 пікапів.

Корея Транспорт ЗСУ Агенція оборонних закупівель

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *