Оборонні контракти і надходження військової допомоги: Зеленський провів Ставку

Оборонні контракти і надходження військової допомоги: Зеленський провів Ставку 17.06.2024 18:45 Укрінформ Президент Володимир Зеленський провів засідання Ставки Верховного головнокомандувача, на якій обговорили динаміку виконання вітчизняних оборонних контрактів і надходження допомоги з оголошених партнерами оборонних пакетів.

Як передає Укрінформ, про це Зеленський повідомив у Телеграмі.

"Одразу після повернення до України провів Ставку Верховного Головнокомандувача. Заслухав доповіді міністра оборони Рустема Умєрова, Головкома Олександра Сирського, начальника Генштабу Анатолія Баргилевича: оперативна ситуація на всіх напрямках і на кордонах, динаміка виконання вітчизняних контрактів і надходження допомоги з оголошених партнерами оборонних пакетів", – зазначив Зеленський.

Президент заслухав звіти керівників усіх складових Сил оборони України: ЗСУ, Нацгвардії, СБУ, ГУР та Держприкордонслужби, а також зведення СЗР.

Детальну доповідь представив командувач Сил безпілотних систем Вадим Сухаревський. Він відзвітував щодо всіх типів дронів – повітряних, наземних і морських – та щодо всіх типів завдань: від тактичних FPV та евакуаційних платформ до так званих дронів Deep Strike.

"Напрям активно розвивається – зростає кількість не лише вироблених, а й успішно застосованих безпілотників. Україна очолює технологічний прогрес у цій галузі. Минулого тижня на переговорах з іншими лідерами ми відчули великий інтерес до нашого досвіду. Після перемоги він стане високотехнологічною частиною українського експорту", – підкреслив Зеленський.

Як повідомляв Укрінформ, Саміт миру, який пройшов на швейцарському курорті Бюргеншток 15-16 червня, на переконання Президента Володимира Зеленського, засвідчує, що міжнародна підтримка України не слабшає.

Фото: ОП

Зеленський Ставка Верховного головнокомандувача Твіттер

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *