Не тільки ракети для ППО: міністр оборони Британії розповів про допомогу Україні у травні

Не тільки ракети для ППО: міністр оборони Британії розповів про допомогу Україні у травні Інфографіка 20.05.2024 00:29 Укрінформ Міністр оборони Великої Британії Грант Шаппс оприлюднив перелік озброєнь та обладнання, які його країна за останні три тижні Україні як військову допомогу.

Про це Шаппс повідомив на офіційній сторінці в мережі Х, передає Укрінформ.

«Світ не може чекати, Україні потрібно, щоб ми активізувалися, і вони отримали те, чого потребують, аби дати відсіч Путіну», – наголосив глава британського оборонного відомства.

В оприлюдненому ним переліку допомоги – 80 уже переданих ракет для ППО, а загалом до кінця травня їх має надійти 100; понад 20 систем розмінування; 30 палет із запчастинами та протимінним обладнанням; розвідувальні дрони великої дальності.

Окрім того, Британія передає Україні 1 мільйон боєприпасів різних типів, 4 тисячі предметів військової амуніції, а також 20 захищених амфібій Viking.

Як повідомляв Укрінформ, міністр оборони Великої Британії оголосив, що його країна впродовж травня передасть Україні пакет військової допомоги, який включає, зокрема, ракети для систем ППО.

Британія Україна Зброя допомога ППО Шаппс

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *