Найближчим часом побачимо гарний результат для України щодо додаткових Patriot – Зеленський

Найближчим часом побачимо гарний результат для України щодо додаткових Patriot – Зеленський 13.06.2024 22:48 Укрінформ Президент України Володимир Зеленський висловив переконання, що нинішня взаємодія з партнерами щодо задоволення потреб української сторони в провідних системах Patriot забезпечить «гарний результат» у ближчому майбутньому.

Про це він заявив у четвер під час спільної пресконференції із президентом США Джо Байденом на полях саміту G7 в Італії, передає власний кореспондент Укрінформу.

«Ми обговорювали можливість мати п’ять із них (систем Patriot – ред.), і партнери працюють над цим питанням. Це не означає, що завтра ми матимемо всі п’ять систем, але ми побачимо найближчим часом гарний результат для України», – зазначив Зеленський.

Він також підкреслив, що Україна наразі потребує щонайменше сім батарей Patriot. І хоча це не закриє небо від небезпеки повною мірою, така кількість забезпечить надійніший захист нашої території.

Президент США Джо Байден, зі свого боку зауважив, що принаймні п’ять країн погодилися надати додаткові батареї Patriot, а також інших систем ППО. Крім того, він підкреслив, що потреби України зараз розглядаються в першочерговому порядку, тож іншим замовникам, за його словами, «доведеться почекати».

Як повідомляв Укрінформ, 13 червня розпочався саміт лідерів країн G7, куди був запрошений також Президент України Володимир Зеенський. Зустріч проходить у Італії, яка головує цього року в «Групі семи».

Фото: Офіс Президента

Байден США Україна Війна Зеленський Війна з Росією Patriot ППО

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *