На деяких «гарячих» напрямках будівництво фортифікацій майже завершене – Зеленський

На деяких «гарячих» напрямках будівництво фортифікацій майже завершене – Зеленський 06.04.2024 20:00 Укрінформ На деяких «гарячих» напрямках роботи з будівництва фортифікаційних споруд та укріплень завершені на 92-98%.

Про це Президент України Володимир Зеленський сказав в інтерв'ю на Чернігівщині в ефірі телемарафону «Єдині новини», передає Укрінформ.

«На деяких «гарячих» напрямках роботи з будівництва фортифікаційних споруд завершені на 92-98%», – сказав Зеленський.

Він розповів, що навіть на Чернігівщині, де немає активних бойових дій, все укріплюється, будується три лінії оборони. За його словами, якість і підхід до всіх ліній оборони незалежно від напрямку – однаковий, однакові стандарти.

Глава держави підкреслив, що терміни будівництва приблизно однакові на всіх напрямках, але чим ближче до зони активних бойових дій, тим швидше йде будівництво. 

Крім того, Президент наголосив, що напрямок Чернігівщини – стратегічний для України і для людей.

«Ми розуміємо, чому були обрані такі точки, розуміємо, як росіяни входили і які були дороги та напрямки. Всі укріплення готуються не просто так. Все це дуже ретельно прораховано. За пару місяців все буде здано. Такі зобов'язання всіх трьох ліній», – сказав він.

Зеленський також зауважив, що Чернігівщина захищена природою – це болотиста місцевість, але, за його словами, природа не допомагає на деяких напрямках.

«Багато грунтових вод, багато чого поплило з того, що було побудовано у 2022 році або до того, тому зараз багато речей робиться ще міцнішими», – підкреслив Президент.

Глава держави додав, що все робиться згідно із запитом військових.

«Чи може цього бути достатньо. Під час війни немає такої оцінки, коли все повністю достатньо. Поки що недостатньо – тому і працюємо», – сказав Зеленський.

Як повідомляв Укрінформ, Президент Володимир Зеленський відвідав на Чернігівщині будівництво фортифікаційних споруд опорного пункту.

Фото: ОП

Росія Війна Зеленський Фортифікаційні споруди

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *