Німеччина передала прикордонникам мобільний ремонтний комплекс

Німеччина передала прикордонникам мобільний ремонтний комплекс Відео 13.06.2024 14:53 Укрінформ Луганський прикордонний загін «Помста» отримав від Німеччини пересувний ремонтний комплекс і вантажівку з краном-маніпулятором загальною вартістю майже 12 млн грн.

Про це повідомляє Державна прикордонна служба України, передає Укрінформ.

Допомогу прикордонникам надали Федеральне агентство з технічної допомоги Німеччини та посольство ФРН в Україні.

«Німецькі партнери передали нам транспортний засіб з маніпулятором на базі вантажівки MAN 2022 року виготовлення. Відповідно, до цього автомобіля є причіп, обладнаний усім необхідним інструментом. Маючи це, ми зможемо мобільно, швидко та якісно проводити ремонт певних вузлів, агрегатів, запасних частин. Або провести евакуацію транспортного засобу чи озброєння у тилові місця, на нашу базу відновлення техніки», – зауважив начальник відділу озброєння та інженерно технічного забезпечення Андрій Лебідь.

Мобільна майстерня забезпечуватиме ремонт техніки та озброєння підрозділів, а кран-маніпулятор зможе перевозити габаритні вантажі.

Також у ремонтному комплексі є безліч електричних інструментів, переважно на акумуляторній основі, які суттєво збільшують ремонтні спроможності техніків.

Як повідомляв Укрінформ, Німеччина уже передала Україні чверть своїх систем Patriot.

Фото: ДПСУ

Німеччина Прикордонники Twitter Ремонт

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *