Нідерландська військова допомога Україні перевищила €3 мільярди

Нідерландська військова допомога Україні перевищила €3 мільярди Інфографіка 14.06.2024 03:51 Укрінформ Загальний обсяг поставленої Нідерландами військової допомоги Україні на цей час перевищив €3 мільярди.

Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на Міноборони Нідерландів.

“Загальний обсяг військової допомоги, яку Нідерланди надали Україні на сьогодні, перевищила €3 мільярди”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що з моменту останньої доповіді наприкінці грудня Нідерланди поставили допомоги приблизно на €470 мільйонів. Таким чином, загальний обсяг становитиме €3,1 мільярда.

Здебільшого останні пакети допомоги передбачали комерційні постачання військової техніки та спорядження. Серед іншого Україні були спрямовані бойові машини, системи вогневої підтримки, боєприпаси, різні радіолокаційні системи та транспортні засоби, такі, як вантажівки та причепи.

Також були поставлені польові госпіталі, намети, спорядження та різні види логістичного обладнання. Загалом на це були витрачені €410 мільйонів.

Окрім того, Нідерланди направили допомогу Україні із власних запасів на €35 мільйонів і внесли €25 мільйонів до Міжнародного фонду для України. Крім того, цього місяця було оголошено, що Нідерланди інвестують €400 мільйонів у виробництво БМП CV90 Panther для України спільно із Данією та Швецією.

Як повідомляв Укрінформ, Нідерланди виділять €60 мільйонів на закупівлю та виробництво безпілотників для України.

Фото ілюстративне

Нідерланди Україна Війна допомога Війна з Росією

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *