Нідерланди передадуть Україні бойові машини піхоти YPR-765

Нідерланди передадуть Україні бойові машини піхоти YPR-765 Фото 20.05.2024 23:15 Укрінформ Нідерланди прийняли рішення найближчим часом передати Україні бойові машини піхоти YPR-765.

Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на Міноборони Нідерландів.

“Найближчим часом Нідерланди поставлять Збройним силам України бронемашини YPR-765”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що про надання допомоги оголосила міністерка оборони Нідерландів Кайса Оллонгрен під час онлайн-засідання Контактної групи з питань оборони України у форматі “Рамштайн”.

“Важливо, щоб ми продовжували підтримувати Україну… Її боротьба є також нашою боротьбою. Такі бронемашини дуже важливі для України. Вони маневрені, здатні швидко перекидати війська і можуть використовуватися як для розвідки, так і для наступу та оборони”, – зазначила вона.

За даними Міноборони Нідерландів БМП YPR-765 прибудуть в Україну в найкоротші терміни. Про точну їх кількість не повідомляється.

На сьогодні Нідерланди передали загалом 207 БМП YPR різних типів.

“Зусилля, яких ми доклали останнім часом, окупляться в найближчі місяці. Важливо, щоб усі країни продовжували робити свій внесок у спільні зусилля. Таким чином ми дієво підтримуємо Україну та сприяємо тому, щоб країна перемогла у боротьбі за свободу. Потреба в протиповітряній обороні залишається такою ж великою, як і раніше. Ось чому ми досліджуємо, як можемо більше сприяти цьому разом з іншими країнами”, – наголосила Оллонгрен.

Як повідомлялося, у понеділок відбулася 22-га зустріч Контактної групи з питань оборони України. Міністр оборони США Ллойд Остін заявив, що зараз настав момент виклику, коли Путін розпочав наступ на сході України та продовжує інтенсивні бомбардування українських міст.

Фото: defensie.nl

Нідерланди Україна Військова техніка допомога БМП

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *