Нічні пожежі на нафтобазах у Ростовській області є спецоперацією СБУ – джерело

Нічні пожежі на нафтобазах у Ростовській області є спецоперацією СБУ – джерело 18.06.2024 12:01 Укрінформ До вибухів на нафтобазах "Азовська" та "Азовнафтопродукт" у Ростовській області Росії, які сталися вночі, причетна Служба безпеки України.

Про це повідомили Укрінформу джерела у правоохоронних органах.

"Минула ніч видалася максимально вибуховою для ростовських нафтобаз "Азовська" та "Азовнафтопродукт", які загалом нараховують 22 резервуари з пальним", – повідомив співрозмовник агентства.

За його словами, після успішого відпрацювання дронів СБУ на об’єктах розпочалися потужні пожежі.

"СБУ й надалі буде запроваджувати "дронові санкції" проти російського нафтопереробного комплексу та зменшувати економічний потенціал ворога, який забезпечує агресора ресурсами для ведення війни проти України", – зазначило поінформоване джерело.

За даними російських ЗМІ, в місті Азов Ростовської області РФ унаслідок атаки БПЛА загорілися резервуари з нафтопродуктами. У МНС РФ повідомили, що палає 5 тис. куб. м нафтопродуктів. Російські Телеграм-канали повідомляли, що перед пожежею місцеві мешканці чули кілька вибухів.

Як повідомялося, загалом дрони СБУ здійснили понад 20 успішних атак на об’єкти російського нафтового комплексу в різних регіонах.

СБУ Вибух Війна Дрон Війна з Росією

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *