Міноборони Фінляндії: Результатом війни не може бути перемога РФ, маємо посилити підтримку України

Міноборони Фінляндії: Результатом війни не може бути перемога РФ, маємо посилити підтримку України 13.06.2024 13:40 Укрінформ Перемога Росії не може бути результатом війни, тому підтримка України має бути посилена, у т.ч. завдяки збільшенню координаційної ролі НАТО.

Про це міністр оборони Фінляндії Антті Хяккянен сказав перед зустріччю міністрів оборони НАТО, яка відбудеться у Брюсселі сьогодні, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Попереду два важливі дні. Підтримка України – це, звичайно, номер один. Зміцнення оборони та дій стримування НАТО є дуже важливим для Фінляндії. Підтримка України посиленням військової допомоги є найважливішим завданням зараз для всіх західних країн. Перемога Росії не може бути результатом війни… Тому ми маємо посилити підтримку України”, – сказав Хяккянен.

За його словами, Фінляндія також підтримує посилення координаційної позиції НАТО в Україні та допомоги, зміцнення оборони та дій стримування з боку НАТО.

Хяккянен наголосив, що Фінляндія підтримує посилення координаційної ролі НАТО щодо надання допомоги Україні.

Як повідомляв Укрінформ, сьогодні в Брюсселі відбувається дводенна зустріч міністрів оборони Альянсу. У перший день роботи міністрів проходить засідання Контактної групи з оборони України (Рамштайн) та зустріч Ради Україна-НАТО за участі міністра оборони України Рустема Умєрова.

Фінляндія НАТО Україна Війна допомога Війна з Росією Зустріч Рамштайн

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *