Легіон «Свобода России» повідомив про знищення двох військових складів у Курській області

Легіон «Свобода России» повідомив про знищення двох військових складів у Курській області 14.03.2024 14:02 Укрінформ Добровольче російське формування легіон «Свобода России» повідомило про точний удар по двох складах боєкомплектів ЗС РФ в смт Тьоткіно Курської області, після чого там почалась пожежа.

Як передає Укрінформ, про це повідомляється у Телеграм-каналі ЛСР.

«Поки путінська армія знищує будинки цивільних, артилеристи Легіону філігранно знищили одразу 2 склади БК путінських військ у Тьоткіному. Гарно горить», – йдеться у повідомленні, супроводженому відео.

У вівторок легіон «Свобода России» повідомляв про взяття під контроль смт Тьоткіно Курської області (РФ). Однак пізніше прийшло уточнення, що бої тривають.

Як повідомлялося, добровольчі російські формування легіон «Свобода России», «Російський добровольчий корпус» та «Сибірський батальйон», які воюють на стороні України, анонсували удари по військових позиціях РФ у Бєлгороді та Курську і закликали місцевих жителів евакуюватися. Вони закликали цивільне населення негайно залишити міста, щоб уникнути жертв.

Як повідомлялося, у вівторок зранку легіон «Свобода России», РДК і «Сибірський батальйон» зайшли в Курську і Бєлгородську області РФ у рамках спільної операції.

Легіон «Свобода Росії»

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *