Канадські військові показали, як навчають українських бойових медиків

Канадські військові показали, як навчають українських бойових медиків Відео 13.09.2023 21:54 Укрінформ У Збройних силах Канади показали, як канадські військовослужбовці навчають українських бойових медиків діяти у стресовій ситуації.

Як повідомляє Укрінформ, відповідне відео розміщене на сторінці канадської тренувальної місії UNIFIER у мережі Х (колишній Twitter).

Додавання видовищ, звуків та відчуття терміновості підвищує ефективність бойової медичної підготовки, яку медики @CanadianForces (Збройних сил Канади) проводять для Збройних сил України під час операції #ОпЮНІФАЄР. pic.twitter.com/pHdQIW91SO

— CAF with Ukraine (@CAFwithUkraine) September 13, 2023

“Додавання видовищ, звуків та відчуття терміновості підвищує ефективність бойової медичної підготовки, яку медики Збройних сил Канади проводять для Збройних сил України під час операції UNIFIER”, – йдеться у дописі під відео.

Нагадаємо: у рамках операції UNIFIER канадські військовослужбовці з 2015-го року навчили навичкам сучасного бою більше 37 тис українських військових. Після початку повномасштабного російського вторгнення, канадські інструктори покинули територію України, однак за кілька місяців навчання було відновлено у Великій Британії, Польщі та Латвії.

Канада Медики Військові навчання Військові Місія UNIFIER

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *