ГУР розглядає будь-які військові цілі РФ у радіусі 800 кілометрів для ураження дронами Magura

ГУР розглядає будь-які військові цілі РФ у радіусі 800 кілометрів для ураження дронами Magura 17.06.2024 11:47 Укрінформ Головне управління розвідки Міністерства оборони розглядає будь-які військові цілі на території Росії у радіусі 800 км для ураження надводними безпілотними човнами Magura.

Як передає Укрінформ, про це повідомив у ефірі телемарафону «Єдині новини» представник ГУР Євген Єрін під час оголошення збору на 10 млн грн на виробництво дрона Magura.

«Кожен дрон несе загрозу окупантам. … Якихось натяків ми робити не будемо, але можу зазначити, що на дальності 800 км ми розглядаємо будь-які можливості і будь-які військові цілі ворога для ураження нашими дронами», – сказав він.

Як повідомлялося, дрони-камікадзе ГУР МОУ у ніч проти понеділка атакували військові обʼєкти у трьох регіонах Росії – Бєлгородській, Воронезькій та Липецькій областях. Однією з цілей став Новолипецький металургійний комбінат та місцевий тракторний завод. Обидва підприємства використовуються агресором у військових цілях.

Розвідка Росія Війна Дрон

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *