Генштаб: Росія збільшила застосування хімічних боєприпасів – понад 370 ударів за місяць

Генштаб: Росія збільшила застосування хімічних боєприпасів – понад 370 ударів за місяць 05.04.2024 16:10 Укрінформ Використання ворогом небезпечних хімічних речовин стало системним, тенденція застосування тільки зростає.

Про це повідомляє Генштаб, передає Укрінформ.

Так, за березень мобільні групи угруповання сил і засобів підтримки та інші підрозділи Сил оборони зафіксували 371 випадок застосування ворогом боєприпасів із вмістом небезпечних хімічних речовин, що на 90 випадків більше, ніж за попередній період.

У Генштабі відзначили, що «основним способом доставки є використання безпілотних літальних апаратів, переважно зі скидом гранат К-51 та РГ-ВО».

Загалом Сили оборони України за період з лютого 2023-го по березень 2024 року зафіксували 1412 випадків застосування Російською Федерацією боєприпасів, споряджених небезпечними хімічними речовинами.

«Противник продовжує застосовувати боєприпаси, які містять небезпечні хімічні речовини, чим порушує Конвенцію про заборону розробки, виробництва, накопичення, застосування хімічної зброї та про її знищення, а також закони та звичаї ведення війни», – резюмували в Генштабі.

Як повідомляв Укрінформ, минулої доби на лінії фронту відбулося 65 боєзіткнень, найбільше – на Бахмутському напрямку.

Генштаб Хімічна зброя Війна Війна з Росією

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *