ФРН передала Україні додаткові танки, боєприпаси, гвинтівки та машини

ФРН передала Україні додаткові танки, боєприпаси, гвинтівки та машини 24.05.2024 14:12 Укрінформ Німеччина передала Україні черговий великий пакет військової допомоги, до якого увійшли танки, машини та запчастини, боєприпаси тощо.

Список оновлено на сайті федерального уряду, передає Укрінформ.

Разом із Данією в рамках спільного проєкту Бундесвер передав ще 10 основних бойових танків LEOPARD 1 A5 на додаток до переданих раніше 30, а також іще 20 кулеметів MG3 для танків і броньованих машин LEOPARD 2, MARDER і DACHS (загалом таких передано вже 158).

Також у пакеті 8,5 тисячі артилерійських боєприпасів калібру 155 мм; більш як півтора мільйона набоїв до стрілецької зброї; понад 300 штурмових гвинтівок MK 556 і 70 високоточних гвинтівок HLR 338 з 60 тис. набоїв, 11 гвинтівок CR 308, а також 400 світлодіодних ламп.

Доставлено 20 БПЛА-розвідників VECTOR із запчастинами та 34 безпілотники-розвідники RQ-35 HEIDRUN.

Окрім того, передано мостоукладальний танк BIBER із запчастинами, інженерний танк DACHS, броньована евакуаційна машина з запчастинами; 4 танки для розмінування WISENT 1 із запчастинами, 2 плуги для розмінування; 4 вантажівки Zetros.

Як повідомлялось, бюджетом ФРН передбачено на військову допомогу Україні в цьому році 7,1 млрд євро, але днями міністр оборони Борис Пісторіус запросив додатково 3,8 млрд. Рішення має бути ухвалено в червні.

Німеччина Україна Зброя допомога

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *