Дрони скажуть одне з вирішальних слів у цій війні – Зеленський

Дрони скажуть одне з вирішальних слів у цій війні – Зеленський Відео 01.04.2024 20:20 Укрінформ Український оборонно-промисловий комплекс має виробляти саме те, чого вимагає війна, і стільки, скільки потрібно.

Про це у зверненні заявив Президент України Володимир Зеленський за результатами наради щодо дронів, передає кореспондент Укрінформу.

За його словами, це була доволі тривала і дуже детальна нарада з військовими та урядовцями щодо дронів, усіх необхідних видів безпілотників – від FPV до українських ударних дронів, які показують відмінні результати в глибоких ударах по воєнному потенціалу РФ.

«Говорили сьогодні і про нюанси виробництва, і про підтримку та фінансування, про контракти, про необхідну гнучкість у визначенні пріоритетів. Саме те, чого вимагає війна, має вироблятися нашим оборонно-промисловим комплексом – стільки, скільки потрібно, так вчасно, як потрібно. Очевидно, що дрони в цій війні скажуть одне з вирішальних слів для перемоги», – сказав Зеленський.

Він розповів, що під час цієї наради йшлося і про системи радіоелектронної боротьби.

«Ми зараз маємо відчутну кількість українських розробок, маємо достатньо велике бажання наших виробників зміцнити нашу оборону засобами РЕБ. Забезпечуємо державний ресурс, максимум необхідного і працюємо над комплексними рішеннями. Такими рішеннями, які дадуть потрібне прикриття всьому фронту», – поінформував Зеленський.

За його словами, кожен в уряді України, у Силах оборони та безпеки України, хто відповідає за цей напрямок безпілотників, чітко знає свої завдання.

«Час, оперативність у виконанні завдань матимуть вирішальне значення. І я дякую всім, хто працює на сто відсотків ефективно в цьому напрямку», – сказав Президент.

Як повідомлялося, Президент Володимир Зеленський провів з військовими та урядовцями нараду щодо дронів.

Фото: ОП

Безпілотник Війна Зеленський Війна з Росією РЕБ

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *