Держдеп пояснив рішення прискорити постачання Україні ракет для ППО

Держдеп пояснив рішення прискорити постачання Україні ракет для ППО 20.06.2024 23:11 Укрінформ Рішення США посилити постачання в Україну ракет для систем ППО за рахунок замовлень з інших країн було ухвалено на основі постійного спілкування з українською стороною щодо її потреб.

Про це повідомив речник Державного департаменту США Метью Міллер, передає власний кореспондент Укрінформу.

«Ми спілкувалися з українським урядом про те, що їм потрібно. Ми бачили, як російські війська обстрілювали українські міста, ми бачили, як вони обстрілювали енергетичну інфраструктуру й чітко демонстрували, що хочуть відрізати (українців – ред.) від світла та опалення, коли настане зима», – зазначив представник зовнішньополітичного відомства США.

За його словами, у Вашингтоні розуміли необхідність робити кроки для посилення можливостей протиповітряної оборони України. тож домовилися із союзниками й партнерами щодо способів забезпечити такі потреби.

«Це включає постачання додаткових систем з усього світу для покращення протиповітряної оборони України, а також передбачає забезпечення роботи систем, які вже були надані»,- пояснив Міллер.

Саме тому, за його словами, президент США прийняв рішення змінити порядок поставок деяких ракет-перехоплювачів, у тому числі, Patriot і NASAMS. Він підкреслив, що це має забезпечити надходження в Україну вкрай необхідного озброєння для захисту російських повітряних атак.

Як повідомляв Укрінформ, у четвер Білий дім заявив про зміну пріоритетів у постачанні ракет для передових систем ППО, спрямувавши замовлення інших країн на забезпечення потреб України.

Ракета Україна Держдеп Війна Війна з Росією ППО

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *