Бундесвер терміново передає ЗСУ 10 тисяч снарядів – генерал

Бундесвер терміново передає ЗСУ 10 тисяч снарядів – генерал 27.03.2024 20:44 Укрінформ Найближчими днями Німеччина передасть Україні 10 тисяч артилерійських боєприпасів з арсеналів Бундесверу.

Як передає Укрінформ, про це в інтерв'ю DW повідомив глава ситуаційного центру України при міністерстві оборони Німеччини, генерал Крістіан Фройдінґ. 

За його словами, у Берліні вирішено здійснювати постачання боєприпасів Україні у три етапи, і нинішня поставка буде виконана в рамках першого з них.

На другому етапі, у середньостроковій перспективі, Німеччина вирішила підтримати чеську ініціативу та взяти на себе витрати на закупівлю 180 тисяч снарядів, які будуть передані Києву у другій половині поточного року.

На довгострокову перспективу, на додаток до плану Чехії, Німеччина уклала двосторонню угоду про постачання Україні ще 100 тисяч снарядів приблизно з четвертого кварталу.

З якою саме країною укладено угоду, Фройдінґ поки відмовився відповідати.

На його думку, Україна зараз найбільше потребує для успішного відбиття російської агресії «артилерійських снарядів, боєприпасів та ракет для сучасних систем ППО, а також броньованих бойових машин».

Як повідомляв Укрінформ, уряд Чехії схвалив власний черговий внесок в ініціативу закупівлі для України боєприпасів у третіх країнах.

Також Польща подвоїть свій фінансовий внесок в ініціативу Чехії щодо закупівлі боєприпасів для потреб ЗСУ.

Фото: Morris MacMatzen/Getty Images

Бундесвер ЗСУ Боєприпаси

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *