Бюджет Міноборони на наступний рік склали за зразком НАТО – заступник Умєрова

Бюджет Міноборони на наступний рік склали за зразком НАТО – заступник Умєрова 14.12.2023 15:49 Укрінформ Бюджет Міністерства оборони на 2024 рік складено за зразком НАТО, в подальших планах – розробити довготривалий план фінансування галузі за багатьма сценаріями.

Як передає Укрінформ, про це повідомив заступник міністра оборони Юрій Джигир у колонці для Liga.net, звітуючи про 100 днів роботи на посаді.

«Бюджет Міноборони на 2024 рік складено за зразком НАТО. Це дає змогу більш чітко простежувати пріоритети у витрачанні грошей та стратегічно визначати їх розподіл. Наразі понад дві третини нашого бюджету спрямовуємо на людей – грошове забезпечення, утримання, навчання, бойові доплати. В отриманні озброєння великою мірою покладаємося на партнерів, водночас розвиваємо власні виробництва. Це справедливо і виправдано», – поінформував Джигир.

Він також наголосив, що на наступні роки Міноборони ставить перед собою завдання розробити довготривалий план фінансування галузі за багатьма сценаріями, зокрема з точки зору траєкторії партнерської підтримки. Перехід на видаткову номенклатуру НАТО також дає змогу ефективніше вчитися військовому бюджетуванню у цих країн і готуватися до вступу в Альянс.

Як повідомляв Укрінформ, 28 листопада Президент Володимир Зеленський підписав закон про державний бюджет України на 2024 рік. Згідно з документом, доходи бюджету складуть 1 трлн 768 млрд гривень. Видатки – 3 трлн 355 млрд грн, дефіцит – 1 трлн 571,5 млрд грн, який покриватиметься в основному за рахунок міжнародної допомоги.

Головним пріоритетом бюджету-2024 є сектор оборони і безпеки – 1 трлн 692,6 млрд грн, що становить 22,1% ВВП.

Верховна Рада схвалила бюджет 9 листопада. За закон проголосували 276 депутатів.

Бюджет Міноборони НАТО фінансування

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *