Британська розвідка розповіла, яким може бути перше завдання нового очільника флоту РФ

Британська розвідка розповіла, яким може бути перше завдання нового очільника флоту РФ 15.03.2024 12:48 Укрінформ Першим завданням нового головкома ВМФ РФ Олександра Моїсеєва стане стабілізація безпеки та поліпшення боєздатності російського флоту в Чорному морі.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє у соцмережі Х Міноборони Британії з посиланням на дані розвідки.

«Ймовірно перше завдання Моїсеєва на посту головкома ВМФ РФ полягатиме в стабілізації безпекової ситуації у Чорному морі та впровадженні змін, які мають призвести до покращення боєздатності Чорноморського флоту РФ у регіоні», – заявили у відомстві.

У Міноборони зазначили, що Моїсеєв, до свого попереднього місця роботи на посаді командувача Північного флоту РФ, був кар’єрним підводником.

Крім цього, він упродовж 2018-2019 років уже очолював Чорноморський флот РФ.

У британському відомстві також вказують на те, що попереднього головкома ВМФ РФ Миколу Євменова зняли з посади після того, як Росія втратила декілька кораблів у результаті атак українських морських дронів.

Минулого тижня Укрінформ із посиланням на ЗМІ повідомив, що головнокомандувача військово-морського флоту Росії адмірала Миколу Євменова відправили у відставку.

5 березня неподалік від Керченської протоки Сили оборони України знищили російський корабель «Сергей Котов».

Розвідка Чорне море Росія Флот

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *