«Азов» у бою доведе ефективність скасування заборони на передачу зброї з США – Прокопенко

«Азов» у бою доведе ефективність скасування заборони на передачу зброї з США – Прокопенко 15.06.2024 16:39 Укрінформ Командир 12-ї бригади спеціального призначення «Азов», полковник Денис Прокопенко прокоментував зняття заборони США на передачу зброї підрозділу і наголосив, що «Азов» у бою доведе ефективність цього рішення.

Як передає Укрінформ, про це йдеться у звернені, опублікованому на каналі полку «Азов» у Телеграмі.

«Я хочу привітати всіх бійців 12-ї бригади спеціального призначення «Азов» і весь цивілізований світ з перемогою над російською пропагандою», – зазначив Прокопенко.

За його словами, нещодавно стало відомо, що 12-та бригада «Азов» НГУ пройшла перевірку, яка передбачена законодавством США, і має право на отримання допомоги від Сполучених Штатів Америки у сфері безпеки.

«Ми виправдаємо покладену на нас відповідальність, і своєю дисципліною, стійкістю та хоробрістю в бою доведемо ефективність цього рішення», — наголосив Прокопенко.

Як повідомляв Укрінформ, адміністрація президента США Джозефа Байдена дозволить бригаді «Азов» використовувати американську зброю, скасувавши заборону, накладену багато років тому на тлі занепокоєнь щодо засновників цього військового підрозділу.

Фото: МВС

Азов США Зброя Війна Війна з Росією

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *