Атаки дронів по російських НПЗ розчищають небо для українських літаків – експерт

Атаки дронів по російських НПЗ розчищають небо для українських літаків – експерт 13.03.2024 17:57 Укрінформ Нижньогородський НПЗ, "Новатек" в Усть-Лузі Ленінградської області, Туапсинський НПЗ, "Лукойл-НОРСІ" й тепер Рязанський НПЗ – атаковані вночі нафтопереробні заводи входять у п'ятірку найбільших російських заводів. Це створює росіянам проблеми і змушує їх розпорошувати свою ППО.

Таку думку в ефірі Українського Радіо оприлюднив оглядач Defense Express Іван Киричевський.

"Не можна сказати, що влучання одного безпілотника по якомусь важливому НПЗ – це стратегічний результат, який обов'язково має залишити їх (росіян – ред.) без пального. Але тут саме той момент, коли росіянам просто треба створювати хоч якісь проблеми, навіть якщо це не дає дуже швидких результатів. Тому що, судячи з того, як зараз російська економіка функціонує, їм простіше фермерів чи інші категорії населення залишити без пального, а російським окупантам на фронті це пальне привезти. І навіть якщо їм у принципі виб'ють усі можливості з виробництва пального, то їм можуть підставити плече іранські НПЗ", – зазначив експерт.

Водночас, на думку Киричевського, чим більше росіянам доведеться витягувати засоби протиповітряної оборони на свою територію, тим "чистішим ставатиме небо поблизу лінії фронту для наших літаків, в тому числі F-16, які мають прийти. Тобто не треба сподіватися, що в них тепер все: нафтопереробка ляже, і грошей на війну не буде. Тут просто треба очікувати, як росіяни будуть відтягувати засоби ППО вглиб своєї території, щоб нам розчистити небо".

Як повідомлялося, 13 березня вночі СБУ атакувала дронами нафтопереробні заводи в Рязані, в Кстово (Нижньогородська область) та Кіришах (Ленінградська область).

Літак Війна Війна з Росією Повітряна атака

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *