Армія РФ минулої доби застосувала крилату ракету «Калібр» – Плетенчук

Армія РФ минулої доби застосувала крилату ракету «Калібр» – Плетенчук 11.06.2024 10:12 Укрінформ Речник військово-морських сил Збройних сил України Дмитро Плетенчук заявив, що минулої доби армія РФ використала крилату ракету «Калібр».

Як передає Укрінформ, про це він повідомив в ефірі загальнонаціонального телемарафону «Єдині новини».

«Вони застосовували «Калібр». За наявною інформацією, це була одна ракета з чотирьох наявних на борту. Ми завжди вважаємо, що вони заряджені, якщо він вийшов в море, тому вирогідніше за все ще три ракети в нього залишаються на борту. Це підводний човен проєкту «Варшавянка» 636», – сказав Плетенчук.

За його словами, ворог обрав таку тактику присутності в Чорному морі саме за рахунок підводних човнів, незалежно від того, чи є вони носіями крилатих ракет. Надводні кораблі в Чорне море не виводяться, проте наразі вони є в Азовському морі.

«Там зараз досить велика кількість кораблів. Вісім в морі, серед них три носії крилатих ракет і три великі десантні кораблі. Ймовірніше за все, вони там перебувають з метою проведення навчальної діяльності, тому що вони так само не можуть не проводити навчання свого особового складу, підготовку», – додав речник ВМС ЗСУ.

Як повідомляв Укрінформ, Росія станом на 06:30 вівторка, 11 червня, тримає у Чорному морі один носій крилатих ракет «Калібр» загальним залпом до 4 ракет.

Ракета Чорне море Росія Війна Війна з Росією

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *