Єврокомісія активує супутникову систему для пошуку гелікоптера з президентом Ірану

Єврокомісія активує супутникову систему для пошуку гелікоптера з президентом Ірану 20.05.2024 02:05 Укрінформ Європейська комісія активує супутникову систему картографування для допомоги в пошуках гелікоптера, на борту якого перебував президент Ірану Ебрагім Раїсі.

Як передає Укрінформ із посиланням на DW, про це повідомив єврокомісар з питань гуманітарної допомоги та управління кризовими ситуаціями Янез Ленарчич.

Він написав у соцмережі X., що на прохання Ірану Служба Європейської комісії з управління надзвичайними ситуаціями Copernicus активує свою "картографічну службу швидкого реагування у зв'язку з аварією гелікоптера".

Зазначається, що ця служба надає картографічні продукти на основі супутникових знімків.

Як повідомляв Укрінформ, агенція Reuters з посиланням на іранські ЗМІ поширила інформацію, що гелікоптер з президентом Ірану Ебрагімом Раїсі на борту здійснив жорстку посадку.

Згодом іранське державне інформагентство IRNA повідомило, що у гелікоптері, який зазнав аварії, також перебували глава МЗС Хоссейн Амір-Абдуллахіан, губернатор провінції Східний Азарбайджан Малек Рахматі, очільник п'ятничної молитви в Тебрізі Ходжатолеслам аль-Хашем та інші особи.

Фото: IRNA

Єврокомісія Іран Супутник Вертоліт Пошуки

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *