Уряд Британії заплатить за ідеї, як не допустити фейки від ШІ

На захист від махінацій з ШІ уряд Британії виділяє $11 млн

© Згенеровано сервісом DALL-E на запит ZN.UA Серед загроз – використання шахраями ШІ для створення дипфейків та кібератак.

Уряд Великої Британії виділяє 8.5 мільйона фунтів стерлінгів (майже $11 млн) на гранти, які нададуть дослідникам у сфері штучного інтелекту для пошуку рішень щодо підвищення безпеки використання ШІ, а також отримання від нього максимальної користі, повідомила 22 травня британський міністр технологій Мішель Донелан на Сеульському саміті штучного інтелекту, який спільно проводять Південна Корея та Велика Британія.

Серед завдань програми – знайти рішення для боротьби з поширенням фейкових зображень та інших видів дезінформації. Зусилля планують сконцентрувати на платформах, які розповсюджують брехню, а не на моделях штучного інтелекту, які її генерують на запит шахраїв.

Підтримку пошуку рішень здійснять на базі нового Інституту безпеки штучного інтелекту (AISI) при уряді Великої Британії.

Найбільш перспективні пропозиції будуть розвинені у довгострокові проєкти та можуть отримати подальше фінансування.

Минулого тижня Рада Європи погодила Конвенцію про штучний інтелект, що стала першим прикладом міжнародно-правого документа, який має обов’язковий характер. Кандидат юридичних наук Сергій Козьяков пояснив, чому це важливо.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *