Позов Маска до OpenAI – чому мільярдер відкликав його

Маск передумав позиватися до компанії OpenAI

© EPA-EFE/TOLGA AKMEN Втім, лишив за собою право зробити це згодом.

Ілон Маск відмовився від позову, в якому стверджував, що OpenAI та його головний виконавчий директор Сем Альтман порушили обіцянку і зрадили мету створення ChatGPT, яка полягала в тому, щоб приносити користь людству, а не гнатися за прибутками. Причин цього кроку мільярдер не пояснив, пише Bloomberg.

Маск звинуватив компанію в тому, що вона стала «фактичною дочірньою компанією» Microsoft Corp. в порушення засновницької угоди про некомерційну організацію, яка розробляє штучний інтелект «на благо людства».

OpenAI і Маск були залучені в широко розрекламовану боротьбу задовго до судового розгляду. Перш ніж посваритися з компанією, Маск був першим спонсором стартапу та був частиною команди засновників.

Нещодавно Маск зібрав шість мільярдів доларів для власної компанії штучного інтелекту, яку він позиціонує як альтернативу OpenAI. 

OpenAI, у свою чергу, стверджує, що Маск мав намір використати досудове встановлення фактів і обмін інформацією, щоб отримати доступ до записів і технологій компанії.

OpenAI також стверджувала, що Маск раніше підтримував плани компанії стати прибутковим бізнесом і наполягав на залученні «мільярдів». OpenAI заперечує існування жодної угоди, яку компанія могла б порушити, а також обіцянки зробити свою технологію відкритим кодом, як стверджував Маск.

У понеділок Маск заявив, що заборонить використання пристроїв Apple Inc. у своїх компаніях, якщо в них на рівні операційної системи буде інтегроване програмне забезпечення штучного інтелекту OpenAI, назвавши його ризиком для безпеки.

У судовому поданні Маск заявив, що відкликає позов з правом подати його згодом.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *