Обмеження числа тих, хто може написати в Telegram – з початку квітня українцям буде доступна нова функція

Українці зможуть обмежити коло тих, хто може писати їм у Telegram

У Telegram можна буде обмежити коло тих, хто може надсилати повідомлення © pixabay.com Незнайомці розсилають повідомлення із закликом до терактів.

Вже з початку квітня українці матимуть змогу обмежити кількість користувачів, які можуть писати їм особисті повідомлення в Telegram. Ця функція стане доступною також мешканцям Росії та Білорусі, повідомив засновник месенджера Павєл Дуров.

Він розповів, що російськомовні користувачі месенджера почали отримувати повідомлення від незнайомців із пропозицією вчинити теракт. Після того, як підтримка отримала скарги на такі повідомлення, нею було вжито низку заходів для того, щоб запобігти цій активності.

“В результаті десятки тисяч спроб відправити такі повідомлення були припинені, а тисячі користувачів, які беруть участь у цьому флешмобі, зіткнулися з вічним блокуванням своїх Telegram-акаунтів”, – написав Дуров.

Він додав, що з наступного тижня жителі України, Росії та Білорусі зможуть обмежити коло тих, хто може надсилати їм особисті повідомлення. Крім того, месенджер впроваджує рішення на основі ШІ для більш ефективної обробки скарг.

Нагадаємо, 22 березня у підмосковному концертному залі «Крокус сіті хол» стався теракт, жертвами якого стали сотні людей.

Сполучені Штати Америки підтвердили заяву терористичної організації “Ісламська держава”, яка взяла на себе відповідальність за стрілянину в “Крокус Сіті Холл”. Також США надали Росії розвідувальні дані про потенційну атаку та попереджали про загрозу терактів.

Однак Путін намагається встановити зв’язок між нападниками та Києвом, хоча доказів причетності України немає. Україна категорично відкидає будь-яку причетність і назвала напад операцією Кремля під чужим прапором. 

Про те, як російське керівництво використовує трагедію у власних інтересах, пише Володимир Кравченко у статті «Теракт у «Крокусі»: як ситуація виходить з-під контролю Кремля».

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *