Франція хоче зупинити продаж iPhone 12 через електромагнітне випромінювання

Франція зупинила продаж iPhone 12 через рівень випромінювання

© MacRumors Претензії було оприлюднено у день презентації нового iPhone.

Франція зобов’язала Apple припинити продаж iPhone 12 через надто сильне електромагнітне випромінювання. У вівторок французький орган нагляду, керуючий радіочастотами, доручив Apple усунути проблему за допомогою оновлення програмного забезпечення, або компанія буде змушена відкликати кожен проданий iPhone 12 в країні.

Міністр цифрових технологій Франції Жан-Ноель Барро повідомив французькій газеті Le Parisien, що ANFR (французька національна агенція з радіочастот – ред.) встановила, що питомий коефіцієнт поглинання (SAR) iPhone 12 перевищує дозволений законом поріг, передає ВВС.

“Очікується, що Apple відповість протягом двох тижнів”, – сказав він. «Якщо вони цього не зроблять, я готовий наказати відкликати всі iPhone 12, що знаходяться в обігу. Правило однакове для всіх, включаючи цифрових гігантів».

Франція поділиться своїми висновками з іншими регуляторами торгового блоку, що, за словами Барро, може призвести до «ефекту снігового кому».

Всесвітня організація охорони здоров’я раніше намагалася розвіяти побоювання щодо радіації мобільних телефонів.
На її сайті повідомляється, що немає жодних доказів того, що вплив електромагнітних полів низької інтенсивності шкідливий для людини.

IPhone 12 був вперше випущений у вересні 2020 року і досі продається у всьому світі.

Нагадаємо, вчора Apple представила свій новий iPhone 15. Тепер так званий острівець Dynamic Island буде у всіх моделей, а не лише версії із приставкою Pro.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *