Copilot – у Telegram з’явився розумний помічник від Microsoft

У Telegram з'явився ШІ-помічник, створений Microsoft

У Telegram з’явився ШІ-помічник © Pixabay Поки що він доступний на стадії бета-тестування.

У месенджері Telegram став доступним чат-бот під управлінням штучного інтелекту Copilot, розроблений Microsoft. У компанії анонсували запуск бота, назвавши його «другим пілотом» для Telegram.

У релізі зазначається, що Copilot створено на базі GPT. За його допомогою можна «брати участь у безперервних розмовах, отримувати доступ до інформації та насолоджуватися розумним чатом у Telegram».

Поки Copilot працює в режимі бета-тестування. Щоб почати ним користуватися, необхідно перейти за посиланням.

Сам чат-бот пропонує кілька напрямків повсякденного використання, у яких він може допомогти користувачеві. Наприклад, знайти відео з котиками, рецепт пасти, порекомендувати фільми чи пісні. Крім того, він може дати поради про те, як поводитися на побаченнях, чи правильно займатися спортом.

Нагадаємо, нещодавно Microsoft провела презентацію, на якій заявила про початок нової ери для комп’ютерів. Але експерти називають нові ноутбуки із глибокою інтеграцією систем штучного інтелекту справжнім жахом із погляду інформаційної безпеки. А експерименти, які компанія проводить із відеоіграми – загрозою для сайтів із проходженням та підказками.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *