Чи можна зламати Резерв+ – у Міноборони розповіли, чи можуть утекти дані з додатку

Міноборони запевнило, що зламати

У Міноборони заявляють, що зламати “Резерв+” неможливо © Міністерство оборони України/Telegram Він працює як “Дія”.

У Міноборони заявили про те, що зламати застосунок з даними про військовозобов’язаних українців “Резерв+” неможливо. Справа в тому, що сама інформація у ньому не зберігається.

Про це розповіла заступниця міністра оборони з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Катерина Черногоренко в коментарі “Укрінформу”. Вона підкреслила, що “Резерв+” надійно захищений.

“Застосунок Резерв+ отримав атестат відповідності КСЗІ (комплексної системи захисту інформації). Над застосунком працювали найкращі команди з кібербезпеки та використовували найкращі успішні практики зі створення державних застосунків. Можемо запевнити, що зламати систему застосунку та отримати дані з неї неможливо, бо вона не зберігає їх”, – сказала Черногоренко.

За її словами, застосунок працює за принципом “Дії”, тобто, отримує дані за запитом з реєстру в зашифрованому вигляді.

Міністерство оборони України представило мобільний застосунок “Резерв+”, через який військовозобов’язані можуть оновити облікові дані — номер телефону, адресу проживання та адресу електронної пошти. Застосунок доступний для завантаження на смартфонах через App Store та Google Play Market з 18 травня — у день вступу в силу нового закону про мобілізацію.

Нагадаємо, що Кабмін визначив, яким чином надсилатимуть повістки тим особам, які не оновлять свої дані у двомісячний строк.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *