Інопланетяни на Землі – у Мексиці показали тіла прибульців – відео

У парламенті Мексики показали нібито 1000-річні скелети інопланетян

© Скріншот Youtube Раніше слухання про можливу присутність на Землі інопланетян відбулися в Конгресі США, проте самі тіла ймовірних прибульців показані вперше.

Журналіст і спеціаліст з НЛО Хайме Моссан, даючи свідчення під присягою в парламенті Мексики, показав політикам два скелети істот, які, за його словами, мають інопланетне походження, передає Euronews.

Моссан стверджує, що експонати знайдені в перуанському місті Куско і що їм 1000 років.

“Ці зразки не є частиною еволюції нашого світу. Вони не були витягнуті з уламків НЛО. Вони були знайдені в скам’янілому вигляді в шахті з видобутку діатомового моху”, – сказав Моссан.

За його словами, зразки проаналізували вчені Національного автономного університету Мексики (UNAM), зокрема, встановили вік шляхом радіовуглецевого аналізу.

“Ми не самотні у величезному Всесвіті, нам потрібно прийняти цю реальність”, – заявив Моссен, додавши, що суспільство має право знати про неземих істот та технології.

26 липня слухання щодо присутності інопланетян на землі проводили у Палаті представників Конгресу США. Колишній офіцер розвідки ВПС США Девід Граш заявив під присягою: йому відомо про те, що уряд США має в своєму розпорядженні не лише «літаючі тарілки», а й залишки «нелюдських» пілотів НЛО. При цьому він зазначив, що на власні очі ці об’єкти не бачив.

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *