Лавров: Концепція змінилася, РФ більше не підтримує санкції проти Північної Кореї

Лавров: Концепція змінилася, РФ більше не підтримує санкції проти Північної Кореї - Фото

Сергій Лавров (Фото – EPA)

Росія більше не підтримує режиму санкцій проти Північної Кореї, за введення якого вона з 2006 року голосувала в Раді Безпеки ООН. Про це заявив глава МЗС країни-агресора Сергій Лавров.

Пояснюємо складні речі простими словами – підписуйся на наш YouTube

Лавров заявив російським пропагандистам, що Росія більше не підтримуватиме санкційний режим проти Північної Кореї, оскільки “геополітичний клімат повністю змінився з того часу, як ООН запровадила санкції”.

Лавров також звинуватив Захід у тому, що той обіцяв Північній Кореї гуманітарну допомогу, але нібито це була “явна брехня”.

Рада Безпеки ООН ввела санкції щодо Північної Кореї у 2006 році у зв’язку з першими випробуваннями в країні ядерної зброї та її ракетними програмами. Росія голосувала за введення цих санкцій, а також за їхнє посилення аж до 2016 року.

Як стверджує Голос Америки, “країни Заходу неодноразово підозрювали, що Росія та Китай можуть порушувати санкційний режим, за який самі ж голосували”.

13 вересня північнокорейський диктатор Кім Чен Ин під час візиту до Росії заявив, що КНДР “завжди підтримувала всі рішення президента Путіна та уряду Росії”.

КНДР відкрито підтримала Росію у її війні проти України.

  • У липні 2023 року глава військового відомства РФ Шойгу побував у КНДР, де зустрівся з колегою, а також з диктатором Кім Чен Ином. Мабуть, їздив по снаряди.
  • Північнокорейська пропаганда заявила після цього, що Шойгу нібито сказав, що армія КНДР “стала найсильнішою у світі”.

Читайте також: Снаряди не є головним ризиком. Як Північна Корея може допомогти Росії

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *